پرسش های متداول مسافران

پرسش های متداول مسافران

پرسش های متداول

*دریافت بلیط از سایت (آژانس من) به چه صورت میباشد؟

پس از پرداخت کمی صبر کنید تا گزینه دریافت بلیط به شما نمایش داده شود سپس با کلیک برروی آن میتوانید بلیط خود را دانلود و دریافت نمایید . همچنین اگر در مرحله اولِ خرید بلیط، آدرس ایمیل خود را ثبت کرده باشید، پس از اتمامِ خرید بلیط به ایمیل شما ارسال میگردد. این نکته را درنظر داشته باشید که همواره با وارد شدن به حساب کاربری خود در قسمتِ لیست سفارش ها و استرداد بلیط هایی که تا کنون خریداری کرده اید را میتوانید مشاهده نمایید.

*چگونه وارد حساب کاربری خود شوم؟

با وارد کردن شماره تلفن همراه و دریافت کد یکبار مصرف میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید.

*چه میزان بار در پرواز خارجی میتوانیم همراه خود ببریم؟

شرکت هواپیمایی ، نوع بلیط و کلاس پروازی تعیین کننده میزان باری است که می توانید در سفر با خود همراه دلشته باشید. هنگام خرید اینترنتی و رزرو بلیط در قسمت Baggage میزان بار مجاز هر پرواز را نشان میدهد. میزان بار به دو صورت نوشته میشود، براساس کیلوگرم و یا معیار pc .

*هزینه اضافه بار چگونه محاسبه میشود؟

هزینه اضافه بار بستگی به ایرلاین پرواز شما دارد و در فرودگاه پای پرواز از شما دریافت میشود.

*چه وسایلی همراه خود میتوانیم داخل هواپیما ببریم؟

مسافران مجاز به حمل یک عدد کیف دستی ، کتاب ، پتو یا ملحفه ، دوربین ، مجله و روزنامه ، غذای نوزاد و سایر اعضای مصنوعی از قبیل دست و پای مصنوعی میباشند.

*وسایلی مانند کالسکه نوزاد بار اضافی محسوب میشوند؟

کالسکه نوزاد به صورت رایگان قبل از پرواز از شما دریافت و به هنگام فرود به شما تحویل داده می‌شود.

*آیا تغییر بلیط امکان پذیر است ؟

تغییر زمان ،تاریخ و یا مسیر پرواز کاملا بستگی به قوانین ایرلاین و یا چارترکننده پرواز دارد، و درصورتی که امکان تغییر پرواز از سمت ایرلاین و یا چارتر کننده نباشد با پرداخت جریمه کنسلی میتوانید پرواز فعلی را کنسل و پرواز مد نظر را رزرو نمایید.

*محاسبه میزان جریمه کنسلی پرواز به چه صورت میباشد؟

جریمه کنسلی پروازهای چارتری سوخت کامل میباشد ، اما جریمه کنسلی پرواز های سیستمی مطابق قوانین هر ایرلاین به صورت جداگونه محاسبه میشود. توصیه میشود اگر قصد کنسل کردن پرواز خود را دارید هر چه زودتر اقدام کنید چرا که با نزدیک شدنِ تاریخ پرواز به میزان مبلغ جریمه افزوده خواهد شد.

*مدارک لازم جهت سوار شدن به هواپیما؟

ارائه بلیط (نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت) و کارت شناسایی معتبر (شناسنامه یا کارت ملی یا گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه) به متصدی مربوطه ضروری است.